Dlaczego my?

Nasze doświadczenia w obszarze akustyki, wibroakustyki oraz technik GIS sięgają aż roku 2003. Od tego czasu skupiamy się na tych obszarach zgłębiając nową wiedzę oraz praktyczne umiejętności/obserwacje. Kierujący firmą Marek Pierchała jest ekspertem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii a także Narodowego Centrum Badań i Rozwoju m.in. w obszarze ochrony środowiska.

Do realizacji naszych zleceń stosujemy najlepszy sprzęt i oprogramowanie. Nasze mierniki posiadają zatwierdzenie Prezesa Głównego Urzędu Miar, a ponadto są wzorcowane i nadzorowane w ramach procedury WPiB. Dbamy o spójność pomiarową.

Nasze badania i prace projektowe zostały zastosowane w licznych inwestycja i były weryfikowane przez niezależne laboratoria - w każdym przypadku osiągaliśmy założenia kontraktu.  Ponadto za nasze wdrożenia otrzymaliśmy liczne nagrody krajowe i zagraniczne.

Nasi Klienci są naszym najwyższym dobrem firmy i dokładamy wszelkich starań, aby byli zadowoleni z współpracy z nami. Zaufanie w relacjach biznesowych jest dla nasz niezwykle istotne.

 

Jesteśmy Członkiem

Polskiego Towarzystwa Akustycznego.

Ponadto pomimo, iż nie posiadamy systemu ISO, mamy przyjęty wewnętrzny ład quasi korporacyjny, który doprowadził do wprowadzenia licznych procedur wewnętrznych i rejestrów, np. rejestru korespondencji przychodzącej / wychodzącej, rejestru umów, rejestru aparatury naukowo-badawczej, etc. Pozwala to za uporządkowanie i usystematyzowanie naszej współpracy z Klientami.

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Wywiązujemy się z każdej umowy i otrzymanego zlecenia.

Ponadto posiadamy aktywne bezpieczenie typu Odpowiedzialności Cywilnej (OC) z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę 1 000 000 PLN.

Obiektywizm i profesjonalizm

Wykonywane przez nas badania oraz prace projektowe są zawsze rzetelne i bezstronne.

Zadowolenie Klinetów

Nasi Klienci są naszą największą wartości i ich zadowolenie jest naszym priorytetem. Nigdy nie zostawiamy naszych Klientów w potrzebie.

Rozwój

Wdrażamy nowoczesne i  innowacyjne rozwiązania, posługujemy się najnowszą wiedzą oraz najlepszym sprzętem. Jesteśmy na bieżąco ze zmiana prawa - zwłaszcza Prawa Ochrony Środowiska.

Terminowość

Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.

Poufność danych

Gwarantujemy poufność informacji oraz bezpieczeństwo informatyczne danych - Państwa dane przetwarzane są wyłącznie na naszych fizycznych serwerach i będą zabezpieczone z użyciem środków sprzętowych - firewall oraz stosowanego i aktualizowanego oprogramowania antywirusowego oraz antyspyware.

Oświadczamy, iż nie przetwarzamy Państwa danych z użyciem zewnętrznej infrastruktury informatycznej, gdyż to nie pozwalałoby nam na zapewnienie akceptowalnego przez nas poziomu bezpieczeństwa.

Dostępność

Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów zarówno w trakcie realizacji umowy/zleceń, lecz również także po ich zakończeniu.